U Macků

Služby


Kuchyně:

V naší restauraci Vám nabízíme skvělou domácí kuchyni s klasickými českými jídly jako je svíčková na smetaně, moravský vrabec nebo hovězí guláš. V jídelním lístku nechybí teplé a studené předkrmy, vynikající polévky, velký výběr specialit a bezmasých jídel. Od úterý do pátku vaříme denní menu.


Nabízíme:

Restauraci lze využít k uspořádání rodinných oslav, večírků, promocí, třídních srazů a smutečních hostin. Naši hosté mohou bezplatně využít bezdrátové připojení k internetu. Akceptujeme stravenky Ticket Restaurant, SODEXO Pass a Cheque Déjeuner. Kolem restaurace vede cyklostezka (6102, 6103) a cyklisté si mohou odpočinout na předzahrádce, kde jsou umístěny stojany na kola, případně si zapůjčit zámky na kola.


Kapacita:

Restaurace má 57 míst, navazující jídelna 36 míst. Dělící zasouvací stěnou lze získat prostor pro uspořádání tabule pro 60 osob. Dále je k dispozici salonek pro 32 osob (slavnostní tabule pro 20 osob). Zahrádka s 80 místy nabízí od jara do podzimu posezení na čerstvém vzduchu pod třemi stromy katalpy trubačovité.